GÖLKÖY KANSER-SİZ YAŞAM MERKEZİ ASOF'A EV SAHİPLİĞİ YAPTI


Açıklama: enel MerGkezi Gölköy mesire alanında bulunan Lösemili Melekler Eğitim Derneği
Kategori: Haberler
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 21 Ocak 2019, 00:07
Site: Samader - Sakarya Rastgele Amatör Olta Balıkçıları
URL: http://www.samader.com/haber_detay.asp?haberID=223


enel MerGkezi Gölköy mesire alanında bulunan Lösemili Melekler Eğitim Derneği her yıl düzenlenmekte olan Ulusal ASOF(Amotör Sportif Olta Balıkçılığı Fedarasyonu) Sportif Sazan Balığı yakalama yarışmasına bu yılda ev sahipliği yaptı.

Hasta ve hasta yakınları için Sosyal Projeler üreten Lösemili Melekler Eğitim Derneği, Sportif faliyetlere de desteğiyle biliniyor.  Derneğin Genel Başkanı Elvan Coşkun, “Kansersiz Yaşam Merkezi Projesi 2 yıldır başarılı bir şekilde tarafımızdan yürütülmekte, tarafımıza tahsis edilen Gölköy deki Sosyal Tesisimizde hasta ve hasta yakınlarımız için her türlü etkinliği ücretsiz olarak yapmaktayız. Ekim ayı Kanser Farkındalık ayı içinde bizde Kanser için daha duyarlı davranmak zorundayız.                  Bu haftada İlimize 21 farklı ilden gelen ve Sportif Sazan Balığı yakalama yarışmasına katılan yarışmacılarımıza ve yarışmayı düzenleyen ASOF a ev sahipliği yapmaya çalıştık. Amacımız  Bolu’muzun misafirperverliğini gösterebilmekti.  Ayrıca Bolu’muzun bir spor kenti olması için bizde dernek olarak elimizden geleni yapacağız " dedi.

Lösemili Melekler Eğitim Derneği Genel Merkez Sosyal Sorumluluk Projeleri Başkanı Ayten Toktay Coşkun ise, “Bu yarışma aynı zamanda hasta ve hasta yakınlarımız içinde bir moral kaynağı oldu. Yarışmacılar tarafından ilk yakalanan balıklar geriye hasta ve Çocuklarımız tarafından göle bırakıldı.  Uzun ve zorlu tedavi sürecinden sonra dışarıda böyle aktivitelere katılan hasta ve hasta yakınları ile dernek üyelerimiz moral bulmuş oldu" dedi.